IT Clue

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

  • Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google to najszybsza droga do zwiększenia ruchu na stronie internetowej i sprowadzenie na witrynę nowych użytkowników.
  • Nie pozwól by potencjalni klienci Twojej firmy ominęli cię w sieci.

“Podniesiemy widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google”

Pozycjonowanie stron WWW to najskuteczniejsza i najtańsza forma promocji w Internecie. To skomplikowany proces którego głównym celem jest zapewnienie stronie internetowej wysokich pozycji w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron w naszej firmie to:

Korzyści z naszych usług

Elastyczne rozwiązania

Jesteśmy gotowi dostarczyć klientom innowacyjne strategie promocji online

24/7 Nieograniczone wsparcie

Jesteśmy skoncentrowani na utrzymywaniu dobrej komunikacji z naszymi klientami

Najczęstsze zadawane pytania

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najlepszych strategii marketingu online, która pomoże Twojej firmie poprawić jej obecność w internecie, zwiększyć widoczność i pozyskać ruch na stronę z wyszukiwarki oraz dotrzeć do zdecydowanych klientów

02 Kiedy moge się spodziewać efektów pozycjonowania?
W większości przypadków nasi Klienci widzą pierwsze efekty prac pozycjonerskich już w okresie 1 do 3 miesięcy od rozpoczęcia współpracy. Niezależnie od specyfiki i poziomu trudności słów kluczowych i branży, zawsze dokładamy wszelkich starań i wykorzystujemy w maksymalny sposób pozycjonerskie umiejętności, by osiągnąć jak najwyższe pozycje, w jak najkrótszym czasie.
Pozycjonowanie stron to usługa długofalowa, dlatego też najpopularniejszym czasem trwania umowy, jest okres 12 miesięcy.
Dla osób niezdecydowanych, posiadających ograniczone zaufanie do firm pozycjonerskich oferujemy także umowy 3 i 6-miesięczne, które pozwalają na zweryfikowanie naszych działań oraz zaobserwowanie pierwszych ruchów serwisu. 

Oferujemy rozliczenie za efekt i w modelu abonamentowym. W przypadku rozliczenia za efekt opłata pobierana jest tylko jeśli Twoja strona jest w Top 10 wyników wyszukiwania Google. Wszystko dokładnie ustalamy na spotkaniu i dobieramy optymalne rozwiązania dla Ciebie!

Wszystkie usługi

Masz jakieś pytania?

image
icon Proces realizacji icon

Kompleksowe wsparcie i porady ekspertów

image

AUDYT
I ANALIZY WITRYNY

Na początku procesu pozycjonowania przeprowadzamy analizę i audyt Twojej strony internetowej. Sprawdzamy widoczność.

image

DOBÓR
SŁÓW KLUCZOWYCH

Słowa kluczowe to frazy, które są wpisywane do wyszukiwarki Google w celu odnalezienia konkretnych informacji, usług lub produktów.

image

STRATEGIA i PRZYGOTOWANIE

Przygotowujemy strategię . Właściwy dobór jest jednym z najważniejszych czynników, wpływający na sukces działań SEO dla Twojej witryny.

image

WDROŻENIE

Przeprowadzamy optymalizację witryny. Wprowadzamy zmiany, głównie kodzie źródłowym strony, w profilu linków, treściach

image

ZDOBYWANIE LINKÓW

Zaczynamy budowanie bazy wartościowych linków zewnętrznych dla Twojej witryny – czyli odnośników do strony internetowej z innych źródeł.

image

ANALIZA WYNIKÓW I PLANY

Kontynuujemy naszą pracę i stale analizujemy zmiany w widoczności Twojej strony. Stale wprowadzamy modyfikacje...

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych

to jeden z najważniejszych elementów skutecznego marketingu internetowego. Dlatego jeżeli Państwa firma poszukuje nowych klientów, chce dotrzeć do nowej grupy odbiorców, wypromować się lub nowy produkt, wtedy idealnym rozwiązaniem jest odpowiednie wypromowanie Państwa stron internetowych tak aby znajdowały się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. W Polsce obecnie najbardziej popularną wyszukiwarką jest Google, lecz coraz bardziej znaną i docenianą wyszukiwarką staje się Bing. Nasza firma oferuje pozycjonowanie w obydwu wyszukiwarkach. Działamy również na rynkach zagranicznych.

 

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych to jeden z najważniejszych elementów skutecznego marketingu internetowego. Dlatego jeżeli Państwa firma poszukuje nowych klientów, chce dotrzeć do nowej grupy odbiorców, wypromować się lub nowy produkt, wtedy idealnym rozwiązaniem jest odpowiednie wypromowanie Państwa stron internetowych tak aby znajdowały się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. W Polsce obecnie najbardziej popularną wyszukiwarką jest Google, lecz coraz bardziej znaną i docenianą wyszukiwarką staje się Bing. Nasza firma oferuje pozycjonowanie w obydwu wyszukiwarkach. Działamy również na rynkach zagranicznych.

 

Praktyka pokazuje, że pozycjonowanie strony www to jedna z najtańszych metod budowania marki oraz świadomości i dotarcia do setek a nawet tysięcy klientów, którzy codziennie pytają wyszukiwarki o Państwa produkty lub usługi. Jeżeli Twoja strona nie jest widoczna w pierwszej 20 wyników wyszukiwania na dane słowo kluczowe, to tak na prawdę “nie istniejesz w internecie”.

Największe korzyści przynosi wysoka pozycja w wyszukiwarce Google, która ma ponad 90% rynku. Dlatego też naszym głównym celem jest wysoka pozycja Państwa strony w tej właśnie wyszukiwarce po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych. 

Stale się rozwijamy by móc zaproponować naszym klientom najwyższą jakość usług pozycjonowania stron.

Jeżeli nie macie jeszcze Państwo strony internetowej to chętnie ją dla Państwa wykonamy.

icon To co zaczynamy reklamę?

Zapytaj o darmową wycenę pozycjonowania

image
icon Zaufali nam icon