IT Clue

Faq

Czas realizacji jest uzależniony od zaawansowania danego projektu. Mała strona firmowa może być wykonana do 7 dni, ale standardowy termin to 14 dni i więcej. Szczegóły ustalamy na początku współpracy.

02 Czy po uruchomieniu strony możliwe są poprawki?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy może coś przeoczyć lub zapomnieć. W takich przypadkach zmiany staramy się wykonywać niezwłocznie i nie są one płatne.

Okazuje się, że każde przedsiębiorstwo może czerpać korzyści z obecności w internecie. W dzisiejszych czasach jak nie można Cię znaleźć w Google to znaczy, że nie istniejesz. Dlatego każda firma powinna mieć swoją własną stronę internetową!

Każda strona jest wyceniana indywidualnie. Strona internetowa może mieć różne dodatkowe funkcjonalności. Na wycenę wpływa to, ile ich będzie i jak czasochłonne będą do wprowadzenia. Cena prostej strony wizytówki zaczyna się od 800zł netto

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najlepszych strategii marketingu online, która pomoże Twojej firmie poprawić jej obecność w internecie, zwiększyć widoczność i pozyskać ruch na stronę z wyszukiwarki oraz dotrzeć do zdecydowanych klientów

W większości przypadków nasi Klienci widzą pierwsze efekty prac pozycjonerskich już w okresie 1 do 3 miesięcy od rozpoczęcia współpracy. Niezależnie od specyfiki i poziomu trudności słów kluczowych i branży, zawsze dokładamy wszelkich starań i wykorzystujemy w maksymalny sposób pozycjonerskie umiejętności, by osiągnąć jak najwyższe pozycje, w jak najkrótszym czasie.

Aby uzyskać pomoc informatyczną należy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo. W zależności od typu awarii bądź problemu jesteśmy w stanie pomóc zdalnie (najczęściej problemy z systemem, lub z aplikacjami) bądź na miejscu u klienta.

Diagnoza jest bezpłatna i trwa maksymalnie do 3 dni roboczych. Diagnozę ekspresową przeprowadzamy odpłatnie.

image
image
icon Masz pytania? icon

Wyślij wiadomość