IT Clue

Social media

Prowadzenie profilu w mediach społecznościowych

Media społecznościowe takie jak Facebook, Instagram to obecnie miejsca gdzie powinna mieć swój profil, każda dbająca o swój wizerunek firma. Stworzymy dla Twojej firmy profil w mediach społecznościowych, który poprawi sprzedaż jak i wizerunek całej firmy.

„Media społecznościowe są używane przez prawie 20 mln Polaków i coraz więcej czasu spędzamy na ich przeglądaniu. Wykorzystaj fakt, że klienci Twojej firmy używają Social Media! „

Dzięki dużej liczbie osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami, łatwiej nawiążesz kontakt z klientami, zwiększysz zainteresowanie swoją firmą, sprawisz, że Twoja firma stanie się rozpoznawalna oraz zwiększysz sprzedaż swoich produktów. Profile społecznościowe dla firm to nie tylko zwykłe posty, ale szeroki zakres działań od zaplanowania grafiki, strategii marketingowej, aż do stworzenia ciekawych i interesujących postów, które przyciągną fanów i pozwolą Ci na lepszy kontakt z nimi oraz zwiększenie rozpoznawalności firmy i jej usług. Zakładamy i prowadzimy profile na najpopularniejszych portalach społecznościowych. Media społecznościowe to świetny sposób na dotarcie z usługą lub produktem do konkretnych osób. Świetnie sprawdzają się w promowaniu małych, średnich i dużych firm.

Prowadzenie social media w naszej firmie:

Korzyści z naszych usług

Elastyczne rozwiązania

Jesteśmy gotowi dostarczyć klientom innowacyjne strategie promocji online

24/7 Nieograniczone wsparcie

Jesteśmy skoncentrowani na utrzymywaniu dobrej komunikacji z naszymi klientami

Najczęściej zadawane pytania

Social media marketing to strategia promocji i budowania marki za pomocą różnych platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram

02 Jakie są korzyści z prowadzenia profili w mediach społecznościowych?

Prowadzenie aktywnych mediów społecznościowych pozwala Ci na budowanie więzi z klientami, zwiększanie rozpoznawalności marki, generowanie ruchu na stronie internetowej

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane pakiety cenowe, których cena zależy od ilości postów do publikowanie, pracy grafika, czasu poświęconego na moderację. Ceny zaczynają się już od 350 zł za miesiąc. Dodatkowo możliwe jest utworzenie budżetu reklamowego — to kwota niezbędna do wyświetlania reklam w social mediach. Wszystkie szczegóły omawiamy na początku współpracy.

Wszystkie usługi

Masz jakieś pytania?

image
icon Wykorzystaj fakt, że klienci Twojej firmy używają Social Media icon

Jak prowadzimy fanpage’e na Facebooku

image

STRATEGIA DZIAŁANIA

Do prowadzenia profilu w mediach społecznościowych typu Facebook, Instagram, należy podejść metodycznie, z wcześniej przygotowaną koncepcją, która uwzględnia profil biznesowy firmy, zakres działalności oraz rodzaj grupy odbiorców.

image

PROFESJONALNA GRAFIKA

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną, funkcjonalną i wizualnie estetyczną grafikę. Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego wysokiej jakości zdjęcie znaczy czasem więcej niż sam tekst. O angażujących treściach postów oczywiście nie zapominamy.

image

TWORZENIE KREATYWNYCH WPISÓW

Dopasowujemy rodzaj i zakres usług do oczekiwań klienta. Konsultujemy plan i publikowane posty w social media. Tworzymy angażujące treści, które mają na celu zwrócenie uwagi konsumentów i poszukiwanie potencjalnych klientów.

image

POZYSKIWANIE FANÓW

Posiadanie konta firmowego jest bezcelowe, jeżeli Twoi potencjalni klienci nie wiedzą o istnieniu fanpage'a Twojej firmy. Systematyczność publikacji, interesujące treści, grafika i promowanie to najlepszy środek, by pozyskać wiernych fanów.

image
Media społecznościowe

Prowadzenie i moderacja

Media społecznościowe (ang. social media) – to media dostępne przede wszystkim w Internecie i urządzeniach mobilnych, które łączą technologię, telekomunikację, interakcje społeczne z obrazem, tekstem i dźwiękiem umożliwiając w ten sposób wymianę informacji między użytkownikami. Sposób interakcji i prezentowania informacji zależy od samych użytkowników oraz treści, którymi wymieniają się społeczności. Dla firm media społecznościowe stanowią dodatkowy sposób dotarcia do szerszego grona klientów pozwalając na zaprezentowanie im swojej oferty, stworzenie cennych relacji z klientami oraz  stanowią dla firm nieocenione źródło informacji na temat tworzonych przez użytkowników treści.

Atrakcyjny i przyciągający profil Twojej firmy w mediach społecznościowych to początek drogi do sukcesu.....

Usługa obejmuje:

  • Rejestrację i konfigurację profili w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Google Moja Firma, wraz z unikatową oprawą graficzną dopasowaną do profilu firmy. Integracja wtyczki społecznościowej ze stroną internetową Zamawiającego.
  • Bieżącą opiekę na profilami:
icon To co działamy?

Skontaktuj się z nami teraz i uzyskaj darmową wycenę!

image
icon Zaufali nam icon