IT Clue

Tworzenie stron

Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Projektujemy responsywne, innowacyjne nowoczesne i bezpieczne strony internetowe.

“Kompleksowa oferta szyta na miarę Twoich potrzeb.”

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych i bezpiecznych stron internetowych. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować optymalny zakres usług, który obejmuje wszystkie opcje opisane poniżej. Każda strona, którą tworzymy, zawiera te elementy w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja strona będzie spełniać wszystkie wymagania i przetrwa wiele lat. 

Korzyści z naszych usług

Korzyści z naszych usług

Elastyczne rozwiązania

Jesteśmy gotowi dostarczyć klientom innowacyjne i nowoczesne rozwiązania

24/7 Nieograniczone wsparcie

Jesteśmy skoncentrowani na utrzymywaniu dobrej komunikacji z naszymi klientami

Najczęściej zadawane pytania

Czas realizacji jest uzależniony od zaawansowania danego projektu. Mała strona firmowa może być wykonana do 7 dni, ale standardowy termin to 14 dni i więcej. Szczegóły ustalamy na początku współpracy.

02 Czy po uruchomieniu strony możliwe są poprawki?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy może coś przeoczyć lub zapomnieć. W takich przypadkach zmiany staramy się wykonywać niezwłocznie i nie są one płatne.

Okazuje się, że każde przedsiębiorstwo może czerpać korzyści z obecności w internecie. W dzisiejszych czasach jak nie można Cię znaleźć w Google to znaczy, że nie istniejesz. Dlatego każda firma powinna mieć swoją własną stronę internetową!

Każda strona jest wyceniana indywidualnie. Strona internetowa może mieć różne dodatkowe funkcjonalności. Na wycenę wpływa to, ile ich będzie i jak czasochłonne będą do wprowadzenia. Cena prostej strony wizytówki zaczyna się od 800zł netto

Wszystkie usługi

Masz jakieś pytania?

image
icon Potrzebujesz skutecznej strony www? icon

Projektujemy i tworzymy strony internetowe

image

Rozmowa

Pierwszym krokiem w procesie tworzenia stron internetowych jest spotkanie. W trakcie tej rozmowy ustalamy strategię, na podstawie której będziemy tworzyć Twoją stronę internetową. Analizujemy branżę i konkurencję, określamy poziom zaawansowania Twojej strony oraz wypracowujemy wizję funkcjonalnej strony, która przyciągnie nowych klientów.

image

Projektowanie

Drugim etapem jest projektowanie stron internetowych, w trakcie którego wykonujemy pełnoprawny projekt graficzny Twojej przyszłej strony internetowej, opierając się na naszych wcześniejszych rozmowach. Tworząc spersonalizowany projekt graficzny, ustalamy kolorystykę i projektujemy każdą podstronę tak, aby strona była czytelna i przyjazna dla wszystkich klientów.

image

Kodowanie

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przechodzimy do procesu tworzenia strony internetowej, w którym przepisujemy projekt graficzny na kod. Wszystko jest oparte o najnowsze technologie i rozwiązania techniczne. Każda strona jest projektowana w taki sposób, aby uzyskać jak najlepsze wyniki w Google Page Speed, co ma pozytywny wpływ na pozycjonowanie strony.

image

Uruchomienie strony

Ostatnim etapem jest szybkie umieszczenie strony w Internecie. Gdy strona już jest dostępna online, klienci będą mogli na nią trafić, wpisując adres lub słowa kluczowe w przeglądarkę. Pomożemy Ci w doborze domeny i hostingu. Przekażemy dane dostępowe do strony i pokażemy jak możesz ją sam edytować i dodawać nowe treści

Tworzenie stron

Projektowanie i realizacja stron internetowych

Oferujemy usługę projektowania, tworzenia stron www i późniejszego utrzymania Państwa stron internetowych. Specjalizujemy się w systemach CMS (ang. Content Management System) pozwalających tworzyć rozbudowane serwisy internetowe zawierające informacje na temat firmy, jej bieżącej działalności, fora internetowe, itd. Możemy również wykonać sklep internetowy z Państwa produktami oraz zintegrować go z porównywarkami cenowymi. Jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa także stronę w postaci prostej wizytówki. Po utworzeniu strony zapewniamy stałą opiekę nad Państwa serwisem aktualizując go zgodnie z życzeniem. Posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu stron www. Naszymi klientami są duże jak i regionalne małe firmy. Dla każdego klienta jesteśmy gotowi zrealizować stronę zgodnie z jego oczekiwaniami i budżetem.
image
Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Atrakcyjny i przyciągający wizerunek graficzny strony internetowej to początek drogi do sukcesu.....

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych i bezpiecznych stron internetowych. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować optymalny zakres usług, który obejmuje wszystkie opcje opisane poniżej. Każda strona, którą tworzymy, zawiera te elementy w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja strona będzie spełniać wszystkie wymagania i przetrwa wiele lat. 

Responsywna

strona internetowa

Już ponad połowa odwiedzin stron internetowych pochodzi i urządzeń mobilnych typu telefon, tablet.

image
image
Optymalizacja strony

SEO

Optymalizujemy kod strony, zdjęcia, filmy. Wszystko po to by Twoja nowa strona ładowała się szybko i osiągnęła wysokie pozycje w Google.

Instalacja strony

Wybór serwera

Wykonaną stronę zainstalujemy na serwerze. Pomożemy Ci skonfigurować nowy serwer wraz z konfiguracją domeny i poczty. Jeśli potrzebujesz nowego serwera, zgłoś się do nas a otrzymasz kod rabatowy w wysokości 20%!

image
image
Proste

zarządzanie stroną

Tworzymy strony przyjazne dla użytkowników i administratorów. Będziesz mógł sam edytować stronę nie posiadając wiedzy informatycznej.

Gwarancja

Opieka techniczna

Na każdą stronę wykonaną przez nas otrzymujesz 6 miesięczną gwarancję. W razie problemów technicznych możesz na nas liczyć

image
image
Bezpieczna

Zgodna z RODO

Tworzymy strony zgodne z RODO. Instalujemy dodatkowe zabezpieczenia dla Twojej strony wraz z certyfikatem SSL

icon To co działamy?

Skontaktuj się z nami teraz i uzyskaj darmową wycenę!

image
icon Zaufali nam icon